FFF 10120130-R0J-80DLF
10120130-R0J-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-R0J-80DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120130-R0J-80DLF.pdf
Availability of 10120130-R0J-80DLF
QUANTITY
10120130-R0J-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-R0J-80DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-R0J-80DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-R0J-80DLF
Related Links10120130-, 10120130-R0J-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-R0J-80DLF Details Description
Related parts for 10120130-R0J-80DLF
TRANS PNP DARL 100V 8A TO-220 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 630V NP0 1812 datasheet.pdf
TVS DIODE 256VWM 414VC SMB datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SENSOR SOT23-3 datasheet.pdf
CAP CER 560PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY datasheet.pdf
CTV 11C 2#20 9#10 SKT J/N RECP datasheet.pdf
330UF 50V 10X20 datasheet.pdf