FFF 10120130-S0J-20DLF
10120130-S0J-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-S0J-20DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120130-S0J-20DLF.pdf
Availability of 10120130-S0J-20DLF
QUANTITY
10120130-S0J-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-S0J-20DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-S0J-20DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-S0J-20DLF
Related Links10120130-, 10120130-S0J-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-S0J-20DLF Details Description
Related parts for 10120130-S0J-20DLF
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 3W datasheet.pdf
IC DCP QUAD 10K 256TAP 24-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 324 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
BGTIK HDR STR SR.100 GP- datasheet.pdf
USB CORE DRIVE 1GB datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 600W datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
16-Bit, 100kHz/ 20kHz A/D Converters IC datasheet.pdf