FFF 10120132-E0E-20DLF
10120132-E0E-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120132-E0E-20DLF
Brief Description
6P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120132-E0E-20DLF.pdf
Availability of 10120132-E0E-20DLF
QUANTITY
10120132-E0E-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120132-E0E-20DLF
Internal Part NumberEIS-10120132-E0E-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Rows-
Number of Columns8
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical48 Signal Pairs, 52 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120132-E0E-20DLF
Related Links10120132-, 10120132-E0E-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10120132-E0E-20DLF Details Description
Related parts for 10120132-E0E-20DLF
CONN RECEPT PIN WRAPOST .500" datasheet.pdf
CONN RCPT LGH-1 REPAIR KIT datasheet.pdf
RES SMD 2.26K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR DAC8871 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
PIN STRIP HEADER 78 PIN RIGHT AN datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/PIN datasheet.pdf
LED ACRICH NEU WHITE 4350K 4SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf