FFF 10122884-N0200YYLF
10122884-N0200YYLF picture photo
Mfg. Part Number
10122884-N0200YYLF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN RCPT SAS VERT
Datasheet Download
10122884-N0200YYLF.pdf
Availability of 10122884-N0200YYLF
QUANTITY
10122884-N0200YYLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10122884-N0200YYLF
Internal Part NumberEIS-10122884-N0200YYLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10122884-N0200YYLF
Related Links10122884-, 10122884-N0200YYLF Datasheet, FFF Distributor
10122884-N0200YYLF Details Description
Related parts for 10122884-N0200YYLF
CONN HEADER .100 DUAL R/A 4POS datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm 20pF 50 Ohm -10°C - 60°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 48POS 2MM SMD datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 125MW SSMINI3 datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR LTC4269-1 datasheet.pdf
RES 1.24K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
INSERT FEMALE 6POS TERM BLOCK datasheet.pdf
CABLE 3COND 20AWG WHT SHLD 500' datasheet.pdf
CONN HDR 88POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf