FFF 10122933-P0009YYLF
10122933-P0009YYLF picture photo
Mfg. Part Number
10122933-P0009YYLF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN RCPT SAS VERT
Datasheet Download
10122933-P0009YYLF.pdf
Availability of 10122933-P0009YYLF
QUANTITY
10122933-P0009YYLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10122933-P0009YYLF
Internal Part NumberEIS-10122933-P0009YYLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10122933-P0009YYLF
Related Links10122933-, 10122933-P0009YYLF Datasheet, FFF Distributor
10122933-P0009YYLF Details Description
Related parts for 10122933-P0009YYLF
IC BUFFER TRPL NON-INV SM8 datasheet.pdf
RES SMD 6.19KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 14.0K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONN MOD JACK 4P4C VERT UNSHLD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 4.87K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 5.98"L X 4.41"W datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.93A 83 MOHM SMD datasheet.pdf