FFF 10123914-A20LF
10123914-A20LF picture photo
Mfg. Part Number
10123914-A20LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN
Datasheet Download
10123914-A20LF.pdf
Availability of 10123914-A20LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10123914-A20LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10123914-A20LF
Internal Part NumberEIS-10123914-A20LF
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,700
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10123914-A20LF
Related Links1012391, 10123914-A20LF Datasheet, FFF Distributor
10123914-A20LF Details Description
Related parts for 10123914-A20LF
CONN HDR 2MM MALE 2ROW R/A 6POS datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Female Sockets 96 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN PLUG 48POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
RJI 2X PP GER UMSPR 22/7 1.5M datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
OSC XO 76.8MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 5.6MH 180MA 11.2 OHM datasheet.pdf
MODULE DDR3 2GB RDIMM datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf