FFF 10129040-0200001LF
10129040-0200001LF picture photo
Mfg. Part Number
10129040-0200001LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SATA PLUG
Datasheet Download
10129040-0200001LF.pdf
Availability of 10129040-0200001LF
QUANTITY
10129040-0200001LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10129040-0200001LF
Internal Part NumberEIS-10129040-0200001LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices Design Change 11/Sep/2015
Multiple Devices 25/Sep/2015
Multiple Devices 13/Nov/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Capacity Expansion 07/Oct/2015
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,568
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10129040-0200001LF
Related Links10129040-, 10129040-0200001LF Datasheet, FFF Distributor
10129040-0200001LF Details Description
Related parts for 10129040-0200001LF
INLET IEC320W/FUSE C14 SNAP6.3MM datasheet.pdf
TRANS PNP 300V 0.5A SOT-23 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL R/A datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 200W datasheet.pdf
RES 59 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 15K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf