Alt 10AX090N4F45E3SG
10AX090N4F45E3SG picture photo
Mfg. Part Number
10AX090N4F45E3SG
Brief Description
IC FPGA 768 I/O 1932FBGA
Datasheet Download
10AX090N4F45E3SG.pdf
Availability of 10AX090N4F45E3SG
QUANTITY
10AX090N4F45E3SG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX090N4F45E3SG
Internal Part NumberEIS-10AX090N4F45E3SG
Total RAM Bits59234304
Number of I/O768
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 100°C
Package / Case1932-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1932-FCBGA (45x45)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX090N4F45E3SG
Related Links10AX090N, 10AX090N4F45E3SG Datasheet, Alt Distributor
10AX090N4F45E3SG Details Description
Related parts for 10AX090N4F45E3SG
RES SMD 16K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 2X1 SC70-6 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 8SO datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 3/8 UNF 5V 36" datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 237K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS INLINE PIN datasheet.pdf
LED LM561B NEU WHITE 4000K 4SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 2400UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf