Alt 10AX115S2F45I2SG
10AX115S2F45I2SG picture photo
Mfg. Part Number
10AX115S2F45I2SG
Brief Description
IC FPGA 768 I/O 1932FBGA
Datasheet Download
10AX115S2F45I2SG.pdf
Availability of 10AX115S2F45I2SG
QUANTITY
10AX115S2F45I2SG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX115S2F45I2SG
Internal Part NumberEIS-10AX115S2F45I2SG
Total RAM Bits68857856
Number of I/O624
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
Package / Case1932-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1932-FCBGA (45x45)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX115S2F45I2SG
Related Links10AX115S, 10AX115S2F45I2SG Datasheet, Alt Distributor
10AX115S2F45I2SG Details Description
Related parts for 10AX115S2F45I2SG
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-TVSOP datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT datasheet.pdf
FUSE 350A 1000V HS BOLT-ON datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 25NS 64TQFP datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 1.7A 65 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.120" datasheet.pdf
RES 75 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator Analog, PWM Dimming 2.3A (Switch) Backlight 16-QFN (4x4) datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 500MW DO34 datasheet.pdf