E-T-A 127-P10-H-KF-15A
127-P10-H-KF-15A picture photo
Mfg. Part Number
127-P10-H-KF-15A
Brief Description
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
127-P10-H-KF-15A.pdf
Availability of 127-P10-H-KF-15A
QUANTITY
127-P10-H-KF-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 127-P10-H-KF-15A
Internal Part NumberEIS-127-P10-H-KF-15A
Breaker TypeThermal
Current Rating15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)127-P10-H-KF-15A
Related Links127-P10-, 127-P10-H-KF-15A Datasheet, E-T-A Distributor
127-P10-H-KF-15A Details Description
Related parts for 127-P10-H-KF-15A
RES SMD 280K OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
REG ISR 14A 5VIN ADJ SMD 12-SIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 3POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
AM60506I104 INSERTION TOO datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf