Eaton (formerly Cooper Bussmann) 12TDLEJ31.5
12TDLEJ31.5 picture photo
Mfg. Part Number
12TDLEJ31.5
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 12KV 31.5A 2"DIN
Datasheet Download
12TDLEJ31.5.pdf
Availability of 12TDLEJ31.5
QUANTITY
12TDLEJ31.5 Order Process
Ship out your order
Specifications of 12TDLEJ31.5
Internal Part NumberEIS-12TDLEJ31.5
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)12TDLEJ31.5
Related Links12TDL, 12TDLEJ31.5 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
12TDLEJ31.5 Details Description
Related parts for 12TDLEJ31.5
RES SMD 332 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SOCKET 12 POINT 1/4" 1.00" datasheet.pdf
XFRMR CURR SENSE 25A 1:100 T/H datasheet.pdf
CONN TERM BLK GROUND 8AWG 10MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf