Amphenol RF 135104-02-M0.50
135104-02-M0.50 picture photo
Mfg. Part Number
135104-02-M0.50
Brief Description
SMA RA PLUG-RA PLUG RG-174 .5M
Datasheet Download
135104-02-M0.50.pdf
Availability of 135104-02-M0.50
QUANTITY
135104-02-M0.50 Order Process
Ship out your order
Specifications of 135104-02-M0.50
Internal Part NumberEIS-135104-02-M0.50
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
SeriesSMA
GenderMale to Male
StyleSMA to SMA
1st ConnectorSMA Male Plug, Right Angle
2nd ConnectorSMA Male Plug, Right Angle
Length19.7" (500.0mm)
Cable TypeRG-174
Impedance50 Ohm
Frequency - Max3GHz
Color-
FeaturesShielded
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)135104-02-M0.50
Related Links135104-, 135104-02-M0.50 Datasheet, Amphenol RF Distributor
135104-02-M0.50 Details Description
Related parts for 135104-02-M0.50
CONN EDGECARD 122POS .100 WW datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 187 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 20K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 39.2K OHM 0.1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 80MA 4 OHM SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 204X77.5MM 120VAC TERM datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf