Hammond Manufacturing 1485B120
1485B120 picture photo
Mfg. Part Number
1485B120
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways
Brief Description
WIREWAY 120" STEEL 2.5X2.5" GREY
Datasheet Download
1485B120.pdf
Availability of 1485B120
QUANTITY
1485B120 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1485B120
Internal Part NumberEIS-1485B120
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D Model1485B120.stp1485B120.dxf
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1485B120
Related Links1485, 1485B120 Datasheet, Hammond Manufacturing Distributor
1485B120 Details Description
Related parts for 1485B120
FIXED IND 27NH 440MA 200 MOHM datasheet.pdf
WASHER SHOULDER #4 NYLON datasheet.pdf
CONN HEADER LOPRO R/A .100 34POS datasheet.pdf
CONN RCPT 7 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 8.8PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 1.25W DO213AB datasheet.pdf