Hammond Manufacturing 1485E120
1485E120 picture photo
Mfg. Part Number
1485E120
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways
Brief Description
WIREWAY 120" STEEL 8X8" GREY
Datasheet Download
1485E120.pdf
Availability of 1485E120
QUANTITY
1485E120 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1485E120
Internal Part NumberEIS-1485E120
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D Model1485E120.stp1485E120.dxf
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1485E120
Related Links1485, 1485E120 Datasheet, Hammond Manufacturing Distributor
1485E120 Details Description
Related parts for 1485E120
CONN HEADER 16POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
CONN HOUSING TAB 6POS KEY-YY PNL datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AC datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 3/8-24 UNF .5-4.5V datasheet.pdf
BOARD EVAL BASED ON TS4601 datasheet.pdf
CABLE ASSY 5.5X2.5MM M/M 2M SHLD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1A DO204AC datasheet.pdf
CBL RIBN 4COND CLEAR 25' datasheet.pdf
CONN EDGE .050 190POS DR TH datasheet.pdf
2X PRELINK CORD 4X2XAWG27/7 CAT. datasheet.pdf
OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 250MW SOD123 datasheet.pdf