Hammond Manufacturing 1487CB60
1487CB60 picture photo
Mfg. Part Number
1487CB60
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways
Brief Description
WIREWAY 60" LONG PARTITION 4X4"
Datasheet Download
1487CB60.pdf
Availability of 1487CB60
QUANTITY
1487CB60 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1487CB60
Internal Part NumberEIS-1487CB60
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D Model1487CB60.stp1487CB60.dxf
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1487CB60
Related Links1487, 1487CB60 Datasheet, Hammond Manufacturing Distributor
1487CB60 Details Description
Related parts for 1487CB60
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V EMD3 datasheet.pdf
RES SMD 1.33KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC CLOCK SLICER ZD BUFFER 28SSOP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 7POS 5.0MM datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 165VIN 5.5VOUT 100W datasheet.pdf
MICROPHONE datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ24B datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 5POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP FILM 12NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf