Microsemi Commercial Components 15KPA22E3/TR13
15KPA22E3/TR13 picture photo
Mfg. Part Number
15KPA22E3/TR13
Brief Description
TVS DIODE 22VWM R6
Datasheet Download
15KPA22E3/TR13.pdf
Availability of 15KPA22E3/TR13
QUANTITY
15KPA22E3/TR13 Order Process
Ship out your order
Specifications of 15KPA22E3/TR13
Internal Part NumberEIS-15KPA22E3/TR13
FamilyTVS - Diodes
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
TypeZener
Unidirectional Channels1
Bidirectional Channels-
Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
Voltage - Breakdown (Min)23.17V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp-
Current - Peak Pulse (10/1000µs)-
Power - Peak Pulse15000W (15kW)
Capacitance @ Frequency-
Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)15KPA22E3/TR13
Related Links15KPA22, 15KPA22E3/TR13 Datasheet, Microsemi Commercial Components Distributor
15KPA22E3/TR13 Details Description
Related parts for 15KPA22E3/TR13
IC DRIVER INKJET 28CHAN 44-PLCC datasheet.pdf
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR ULTRASONIC 12-30 VDC datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 520MA 854 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 120MA 3.82 OHM SMD datasheet.pdf
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 8SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf