3M 17.78MM-22.86MM-25-8810
17.78MM-22.86MM-25-8810 picture photo
Mfg. Part Number
17.78MM-22.86MM-25-8810
Brief Description
17.78MM X 22.86MM 1=25/PK
Datasheet Download
17.78MM-22.86MM-25-8810.pdf
Availability of 17.78MM-22.86MM-25-8810
QUANTITY
17.78MM-22.86MM-25-8810 Order Process
Ship out your order
Specifications of 17.78MM-22.86MM-25-8810
Internal Part NumberEIS-17.78MM-22.86MM-25-8810
FamilyThermal - Pads, Sheets
Series8810
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline22.86mm x 17.80mm
Thickness0.010" (0.254mm)
MaterialAcrylic
AdhesiveAdhesive - Both Sides
Backing, CarrierPolyester
ColorWhite
Thermal Resistivity0.90°C/W
Thermal Conductivity0.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)17.78MM-22.86MM-25-8810
Related Links17.78MM-22., 17.78MM-22.86MM-25-8810 Datasheet, 3M Distributor
17.78MM-22.86MM-25-8810 Details Description
Related parts for 17.78MM-22.86MM-25-8810
TVS DIODE 16VWM 26VC DO204AC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf