E-T-A 2-5700-IG1-P10-4.5A
2-5700-IG1-P10-4.5A picture photo
Mfg. Part Number
2-5700-IG1-P10-4.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 4.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
2-5700-IG1-P10-4.5A.pdf
Availability of 2-5700-IG1-P10-4.5A
QUANTITY
2-5700-IG1-P10-4.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2-5700-IG1-P10-4.5A
Internal Part NumberEIS-2-5700-IG1-P10-4.5A
Breaker TypeThermal
Current Rating4.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2-5700-IG1-P10-4.5A
Related Links2-5700-IG, 2-5700-IG1-P10-4.5A Datasheet, E-T-A Distributor
2-5700-IG1-P10-4.5A Details Description
Related parts for 2-5700-IG1-P10-4.5A
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf
CARD EDGE 30POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
RES 931 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST INV 3.3V 8DFN datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
OSC XO 106.25MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
POT 10K OHM 0.04W CARBON LOG datasheet.pdf
HD VT TH SHRD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A A-MELF datasheet.pdf
MICRO 31C P 10" YEL JACKP NI datasheet.pdf
CAP CER 47PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf