FFF 20020004-C061B71LF
20020004-C061B71LF picture photo
Mfg. Part Number
20020004-C061B71LF
Datasheet Download
20020004-C061B71LF.pdf
Availability of 20020004-C061B71LF
QUANTITY
20020004-C061B71LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20020004-C061B71LF
Internal Part NumberEIS-20020004-C061B71LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesTerminal Blocks
Featured ProductSignal and Power Terminal Blocks
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,200
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series-
Packaging-
Type-
Number of Positions-
Positions Per Level-
Number of Levels-
Pitch-
Header Orientation-
Plug Wire Entry-
Termination Style-
Mounting Type-
Current - IEC-
Voltage - IEC-
Current - UL-
Voltage - UL-
Wire Gauge or Range - AWG-
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-
Contact Mating Finish-
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20020004-C061B71LF
Related Links20020004-, 20020004-C061B71LF Datasheet, FFF Distributor
20020004-C061B71LF Details Description
Related parts for 20020004-C061B71LF
DIODE ARRAY GP 200V 400MA SOT23 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SO datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
CIR 6C 6#16S SKT PLUG datasheet.pdf
CAP FILM 620NF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf