FFF 20021122-00094D8LF
20021122-00094D8LF picture photo
Mfg. Part Number
20021122-00094D8LF
Datasheet Download
20021122-00094D8LF.pdf
Availability of 20021122-00094D8LF
QUANTITY
20021122-00094D8LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021122-00094D8LF
Internal Part NumberEIS-20021122-00094D8LF
Standard Package4
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions94
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.150" (3.81mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021122-00094D8LF
Related Links20021122-, 20021122-00094D8LF Datasheet, FFF Distributor
20021122-00094D8LF Details Description
Related parts for 20021122-00094D8LF
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMC datasheet.pdf
SUBMINIATURE BASIC SWITCH datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Free Hanging (In-Line) Terminal Block datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.15A 4UDFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/10W LINEAR datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 15V 0.4A datasheet.pdf
CAP CER 7.7PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 5W datasheet.pdf
RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf