FFF 20021321-00034C4LF
20021321-00034C4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021321-00034C4LF
Brief Description
Connector Receptacle 34 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
20021321-00034C4LF.pdf
Availability of 20021321-00034C4LF
QUANTITY
20021321-00034C4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021321-00034C4LF
Internal Part NumberEIS-20021321-00034C4LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMinitek127™ Connector System
Standard Package700
SeriesMinitek 127™ 20021321
PackagingTape & Reel (TR)
Connector TypeReceptacle
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness10µin (0.25µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021321-00034C4LF
Related Links20021321-, 20021321-00034C4LF Datasheet, FFF Distributor
20021321-00034C4LF Details Description
Related parts for 20021321-00034C4LF
IC REG LDO 2.9V 0.18A SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC MPU I.MX31 400MHZ 473MAPBGA datasheet.pdf
TERM BLOCK 5.00MM 16POS datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 25POS TIN datasheet.pdf
RES SMD 0.02 OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
INDICATOR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
CONN ARRAY 184POS T/H datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK DPST-NC 10A 120V datasheet.pdf