FFF 20021323-00018T1LF
20021323-00018T1LF picture photo
Mfg. Part Number
20021323-00018T1LF
Brief Description
Connector Receptacle, Bottom Entry 18 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
20021323-00018T1LF.pdf
Availability of 20021323-00018T1LF
QUANTITY
20021323-00018T1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021323-00018T1LF
Internal Part NumberEIS-20021323-00018T1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package23
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions18
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021323-00018T1LF
Related Links20021323-, 20021323-00018T1LF Datasheet, FFF Distributor
20021323-00018T1LF Details Description
Related parts for 20021323-00018T1LF
IC REG LDO 3V 0.15A SOT25 datasheet.pdf
RES SMD 4.87 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 12V SSMINI3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
IC FPS POWER SWITCH 8-MDIP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT datasheet.pdf
5.6UF 400V 10X20 SINGLE END datasheet.pdf
RES SMD 845K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 0.4 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323 datasheet.pdf
CAP POLY 100UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
PWR SUPPLY 10W 1050MA 7V TRIAC datasheet.pdf