TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202C642-50/86-0
202C642-50/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
202C642-50/86-0
Brief Description
BLOW-MOLDED PARTS
Datasheet Download
202C642-50/86-0.pdf
Availability of 202C642-50/86-0
QUANTITY
202C642-50/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202C642-50/86-0
Internal Part NumberEIS-202C642-50/86-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202C642-50/86-0
202C642-50/86-0 Details Description
Related parts for 202C642-50/86-0
REPLACEMENT BLADE GREEN 3 LEVEL datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC PS CTRLR FOR NOTEBOOKS 32TQFN datasheet.pdf
CAP CER 120PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM datasheet.pdf
RES 402 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 332 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V datasheet.pdf
Connector Receptacle 68 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf