TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D142-100/180-0
202D142-100/180-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D142-100/180-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
BOOT MOLDED
Datasheet Download
202D142-100/180-0.pdf
Availability of 202D142-100/180-0
QUANTITY
202D142-100/180-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D142-100/180-0
Internal Part NumberEIS-202D142-100/180-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 202D1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D142-100/180-0
202D142-100/180-0 Details Description
Related parts for 202D142-100/180-0
IC PLL DUAL 1.1GHZ 16TSSOP datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 30ppm 18pF 80 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC OPAMP GP 105KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 4.7 OHM 0.25% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES 604 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON ROUND RED datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX USB 3.0 20TQFN datasheet.pdf
1.25MM M/L 26POS 28AWG 150MM datasheet.pdf