TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202K132-25-CS-2101-0
202K132-25-CS-2101-0 picture photo
Mfg. Part Number
202K132-25-CS-2101-0
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
202K132-25-CS-2101-0.pdf
Availability of 202K132-25-CS-2101-0
QUANTITY
202K132-25-CS-2101-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202K132-25-CS-2101-0
Internal Part NumberEIS-202K132-25-CS-2101-0
TypeBoot
Shell Size - Insert32
FeaturesFluid Resistant, Lip
ColorBlack
MaterialElastomer, Semi-Rigid
Large Diameter Supplied-
Large Diameter Recovered-
Small Diameter Supplied-
Small Diameter Recovered-
Large Recovered Length-
Small Recovered Length-
Total Length Supplied-
Total Length Recovered-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202K132-25-CS-2101-0
202K132-25-CS-2101-0 Details Description
Related parts for 202K132-25-CS-2101-0
IDC CABLE - MPR40K/MC40M/X datasheet.pdf
CONN FMALE RCPT 12PS FRONT MT AU datasheet.pdf
FUSE 4A 600V CERAM BODY CSA datasheet.pdf
TVS DIODE 5.5VWM 8VC SOT23-3 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf