TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202S121-100S-0
202S121-100S-0 picture photo
Mfg. Part Number
202S121-100S-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
202S121-100S-0.pdf
Availability of 202S121-100S-0
QUANTITY
202S121-100S-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202S121-100S-0
Internal Part NumberEIS-202S121-100S-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 202S1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202S121-100S-0
202S121-100S-0 Details Description
Related parts for 202S121-100S-0
CONN RECEPT 10 POS W/RAMP SL-156 datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
IC 16BIT FET MUX/DEMUX 56-TSSOP datasheet.pdf
IC SRAM 128KBIT 25NS 68PLCC datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 800MA 83 MOHM datasheet.pdf
CABLE SMB R/A PLUG-STR PLUG 36" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
RES 16K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf
ACB 7C 2#12 5#16 PIN PLUG datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 9.3PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf