Cinch Connectivity Solutions 2122-DKF-0048
2122-DKF-0048 picture photo
Mfg. Part Number
2122-DKF-0048
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
COAX CABLE SMA PLUG-PLUG, RA 48"
Datasheet Download
2122-DKF-0048.pdf
Availability of 2122-DKF-0048
QUANTITY
2122-DKF-0048 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2122-DKF-0048
Internal Part NumberEIS-2122-DKF-0048
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDKT Series Cable Assemblies
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
SeriesDKT
GenderMale to Male
StyleSMA to SMA
1st ConnectorSMA Male Plug
2nd ConnectorSMA Male Plug, Right Angle
Length48.0" (1219.2mm)
Cable TypeHP 190S
Impedance50 Ohm
Frequency - Max26GHz
Color-
FeaturesShielded
Operating Temperature-65°C ~ 200°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2122-DKF-0048
Related Links2122-D, 2122-DKF-0048 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
2122-DKF-0048 Details Description
Related parts for 2122-DKF-0048
IC OPAMP DIFF 450MHZ 8MSOP datasheet.pdf
FUSE 1100A 690V 3/80 AR UC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CABLE SMB R/A PLUG-STR PLUG 24" datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO221AC datasheet.pdf
HEATSHRINK 3/32"-6" CLEAR datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 78POS datasheet.pdf