3M 2178-4PGR-0.28
2178-4PGR-0.28 picture photo
Mfg. Part Number
2178-4PGR-0.28
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
4PORT 0.28" RND CBL GRMMT 1"PORT
Datasheet Download
2178-4PGR-0.28.pdf
Availability of 2178-4PGR-0.28
QUANTITY
2178-4PGR-0.28 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2178-4PGR-0.28
Internal Part NumberEIS-2178-4PGR-0.28
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Cables, Wires - Management
FamilyAccessories
Series2178
Accessory TypeGrommet
For Use With/Related Products2178 Series Fiber Optic Splice Enclosures
Material-
Features4 Ports
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2178-4PGR-0.28
Related Links2178-4P, 2178-4PGR-0.28 Datasheet, 3M Distributor
2178-4PGR-0.28 Details Description
Related parts for 2178-4PGR-0.28
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V datasheet.pdf
SHELF FIXED 15X17.5X5.22" GREY datasheet.pdf
IC CLOCK GEN MPEG W/VCXO 8SOIC datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 32POS PCB datasheet.pdf
CAP TANT 0.56UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 23POS 0.100 T/H datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
LED ARRAY WHITE datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN datasheet.pdf