Sensata Technologies/Airpax 219-3-1-63F-8-8-10
219-3-1-63F-8-8-10 picture photo
Mfg. Part Number
219-3-1-63F-8-8-10
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 480VAC
Datasheet Download
219-3-1-63F-8-8-10.pdf
Availability of 219-3-1-63F-8-8-10
QUANTITY
219-3-1-63F-8-8-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of 219-3-1-63F-8-8-10
Internal Part NumberEIS-219-3-1-63F-8-8-10
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)219-3-1-63F-8-8-10
Related Links219-3-1-6, 219-3-1-63F-8-8-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
219-3-1-63F-8-8-10 Details Description
Related parts for 219-3-1-63F-8-8-10
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
LED XLAMP WHITE 2SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 8 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
SERVO MOTOR datasheet.pdf
DIFF PECL TO TRANSLATOR CMOS/TTL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC MONOLITHIC SENSOR POS datasheet.pdf
EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL datasheet.pdf