Sensata Technologies/Airpax 219-3-1REC4-65-5-8-10
219-3-1REC4-65-5-8-10 picture photo
Mfg. Part Number
219-3-1REC4-65-5-8-10
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277/480VAC
Datasheet Download
219-3-1REC4-65-5-8-10.pdf
Availability of 219-3-1REC4-65-5-8-10
QUANTITY
219-3-1REC4-65-5-8-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of 219-3-1REC4-65-5-8-10
Internal Part NumberEIS-219-3-1REC4-65-5-8-10
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)219-3-1REC4-65-5-8-10
Related Links219-3-1REC, 219-3-1REC4-65-5-8-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
219-3-1REC4-65-5-8-10 Details Description
Related parts for 219-3-1REC4-65-5-8-10
HEAT GUN KIT W/CASE & 2 NOZZLES datasheet.pdf
QUICKIE HEADER datasheet.pdf
EMITTER IR 890NM 150MA T 1 3/4 datasheet.pdf
LED CBI 3MM DIN RED DIFF SGL RA datasheet.pdf
SYSTEM ON MODULE LV OMAPL138 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
RES 64.9K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS PIN datasheet.pdf
Connector Socket 68 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf