TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D163-25/42-0
222D163-25/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
222D163-25/42-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222D163-25/42-0.pdf
Availability of 222D163-25/42-0
QUANTITY
222D163-25/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D163-25/42-0
Internal Part NumberEIS-222D163-25/42-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 222D1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D163-25/42-0
222D163-25/42-0 Details Description
Related parts for 222D163-25/42-0
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 2.5MM datasheet.pdf
RES SMD 0.1 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
RES 5M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 1W 5V 100MA OUT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFN datasheet.pdf
CONN 18POS 0.8MM SMT datasheet.pdf