TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D242-4-61/42-0-CS5078
222D242-4-61/42-0-CS5078 picture photo
Mfg. Part Number
222D242-4-61/42-0-CS5078
Brief Description
FLEX POLY MOLDED PART
Datasheet Download
222D242-4-61/42-0-CS5078.pdf
Availability of 222D242-4-61/42-0-CS5078
QUANTITY
222D242-4-61/42-0-CS5078 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D242-4-61/42-0-CS5078
Internal Part NumberEIS-222D242-4-61/42-0-CS5078
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package125
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D242-4-61/42-0-CS5078
222D242-4-61/42-0-CS5078 Details Description
Related parts for 222D242-4-61/42-0-CS5078
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
RES 1.82K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 100KSPS 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 4.64K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 3.01KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CARDEDGE 60POS DUAL .125 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EYELET datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT1434 datasheet.pdf
LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD datasheet.pdf
RES SMD 357 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf