TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222F221-51/164-0-CS8109
222F221-51/164-0-CS8109 picture photo
Mfg. Part Number
222F221-51/164-0-CS8109
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
BLOW-MOLDED PARTS
Datasheet Download
222F221-51/164-0-CS8109.pdf
Availability of 222F221-51/164-0-CS8109
QUANTITY
222F221-51/164-0-CS8109 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222F221-51/164-0-CS8109
Internal Part NumberEIS-222F221-51/164-0-CS8109
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 222F2
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222F221-51/164-0-CS8109
222F221-51/164-0-CS8109 Details Description
Related parts for 222F221-51/164-0-CS8109
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
VARISTOR 459V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS STRGHT PIN datasheet.pdf
SCR THYRISTOR CA 2200V WC-500 datasheet.pdf
Connector Receptacle 16 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf