TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222K152-100/86-0
222K152-100/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
222K152-100/86-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222K152-100/86-0.pdf
Availability of 222K152-100/86-0
QUANTITY
222K152-100/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222K152-100/86-0
Internal Part NumberEIS-222K152-100/86-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222K152-100/86-0
222K152-100/86-0 Details Description
Related parts for 222K152-100/86-0
CONN EDGECARD 50POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
IC CLOCK BUFFER 1:5 20SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 18-36VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
CONN RCPT DGHTRCARD 6ROW R/A 2MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
5.0MM EURO HEADER VERT ME GRN 20 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 350V 500MA TO220-3 datasheet.pdf