TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222K185-25-00-0
222K185-25-00-0 picture photo
Mfg. Part Number
222K185-25-00-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222K185-25-00-0.pdf
Availability of 222K185-25-00-0
QUANTITY
222K185-25-00-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222K185-25-00-0
Internal Part NumberEIS-222K185-25-00-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222K185-25-00-0
222K185-25-00-0 Details Description
Related parts for 222K185-25-00-0
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
IC COMP SNGL 4NS ULTRFAST 8-MSOP datasheet.pdf
CBL RIBN 20COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE 4PST 5A 5V datasheet.pdf
IC INTEGER-N PLL W/VCO 40VQFN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 15A 125V datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 180 OHM 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf