CTS Electronic Components 2450-001-X5R0-681K
2450-001-X5R0-681K picture photo
Mfg. Part Number
2450-001-X5R0-681K
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
FEED THRU CAP
Datasheet Download
2450-001-X5R0-681K.pdf
Availability of 2450-001-X5R0-681K
QUANTITY
2450-001-X5R0-681K Order Process
Ship out your order
Specifications of 2450-001-X5R0-681K
Internal Part NumberEIS-2450-001-X5R0-681K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2450-001-X5R0-681K
Related Links2450-001-, 2450-001-X5R0-681K Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
2450-001-X5R0-681K Details Description
Related parts for 2450-001-X5R0-681K
RES SMD 4.64K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8UMAX datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS .100" STR TIN datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 1.1A 470 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 390PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
BEND RELIEF 2.8MM BROWN datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 950MM datasheet.pdf
CONN RECEPT 80POS W/POSTS SMD datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 1% 35W D2PAK datasheet.pdf
RES SMD 680 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf