Murata Electronics North America 2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947
2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947 picture photo
Mfg. Part Number
2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947.pdf
Availability of 2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947
Internal Part NumberEIS-2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship 2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947 today.
Series2450MHZ/LFSN25N16
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links2450MHZ/LFSN25, 2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947 Details Description
Related parts for 2450MHZ/LFSN25N16C2450BAH-947
REG 12V 2A HORZ HZ HT 12-SIP datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 220K OHM 5% 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2.8K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER SPI 24SOIC datasheet.pdf
Connector Socket 48 Position Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 15NH 720MA 120 MOHM datasheet.pdf
CABLE 4COND 18AWG BROWN 1000' datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A 8LDFN datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 2.4A 44.3 MOHM datasheet.pdf