CTS Electronic Components 2482-046-X5U0-102P
2482-046-X5U0-102P picture photo
Mfg. Part Number
2482-046-X5U0-102P
Datasheet Download
2482-046-X5U0-102P.pdf
Availability of 2482-046-X5U0-102P
QUANTITY
2482-046-X5U0-102P Order Process
Ship out your order
Specifications of 2482-046-X5U0-102P
Internal Part NumberEIS-2482-046-X5U0-102P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2482-046-X5U0-102P
Related Links2482-046-, 2482-046-X5U0-102P Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
2482-046-X5U0-102P Details Description
Related parts for 2482-046-X5U0-102P
IC FIFO SS 16384X36 15NS 128TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS PIN datasheet.pdf
RES 5K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V 5% BP 1206 datasheet.pdf
BIT NAILEATER 1/2" X 18.00 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 135VC DO214AA datasheet.pdf
33UF 200V 10X20 datasheet.pdf