3M 25.4MM-12.7MM-25-8810
25.4MM-12.7MM-25-8810 picture photo
Mfg. Part Number
25.4MM-12.7MM-25-8810
Brief Description
25.4MM X 12.7MM 1=25/PK
Datasheet Download
25.4MM-12.7MM-25-8810.pdf
Availability of 25.4MM-12.7MM-25-8810
QUANTITY
25.4MM-12.7MM-25-8810 Order Process
Ship out your order
Specifications of 25.4MM-12.7MM-25-8810
Internal Part NumberEIS-25.4MM-12.7MM-25-8810
FamilyThermal - Pads, Sheets
Series8810
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline12.70mm x 25.40mm
Thickness0.010" (0.254mm)
MaterialAcrylic
AdhesiveAdhesive - Both Sides
Backing, CarrierPolyester
ColorWhite
Thermal Resistivity0.90°C/W
Thermal Conductivity0.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)25.4MM-12.7MM-25-8810
Related Links25.4MM-12., 25.4MM-12.7MM-25-8810 Datasheet, 3M Distributor
25.4MM-12.7MM-25-8810 Details Description
Related parts for 25.4MM-12.7MM-25-8810
CAP TANT POLY 150UF 3V 1411 datasheet.pdf
IC MONITOR BAT LP SOT23-3 datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 12NS 44TSOP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 0402 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V 10% BX 1210 datasheet.pdf
CAP CER 0.082UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 249K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
DIA.5.4MM HEAD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC datasheet.pdf
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 21.0M datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A SYNC 8DFN datasheet.pdf