Daburn 2615/30-BK-100
2615/30-BK-100 picture photo
Mfg. Part Number
2615/30-BK-100
Datasheet Download
2615/30-BK-100.pdf
Availability of 2615/30-BK-100
QUANTITY
2615/30-BK-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2615/30-BK-100
Internal Part NumberEIS-2615/30-BK-100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge30 AWG
Conductor Strand7/38
Conductor MaterialCopper, Tinned
Jacket (Insulation) MaterialSilicone Rubber
Jacket (Insulation) Diameter0.043" (1.09mm)
Jacket (Insulation) Thickness0.016" (0.41mm)
Length100' (30.5m)
Voltage300V
Operating Temperature-40°C ~ 150°C
Jacket ColorBlack
RatingsUL Style 3132
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2615/30-BK-100
Related Links2615/30, 2615/30-BK-100 Datasheet, Daburn Distributor
2615/30-BK-100 Details Description
Related parts for 2615/30-BK-100
IC TX/RX RS232 230KBPS 16-SSOP datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 82 OHM 0404 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC PREC 4.7K OHM 1% datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 760MA 333 MOHM datasheet.pdf
DIODE MODULE 45V 240A HALF-PAK datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC IRDA IR COMMUNICATION MODULE datasheet.pdf
RES SMD 0.2 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 30PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf