Aven 26800B-518
26800B-518 picture photo
Mfg. Part Number
26800B-518
Manufacturer
Product Category
Arms, Mounts, Stands
Brief Description
FOCUS MOUNT FOR DSZ/SPZ/NSW SRS
Datasheet Download
26800B-518.pdf
Availability of 26800B-518
QUANTITY
26800B-518 Order Process
Ship out your order
Specifications of 26800B-518
Internal Part NumberEIS-26800B-518
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optical Inspection Equipment
FamilyArms, Mounts, Stands
Series-
TypeMount, Focus
Arm Length-
Base Size-
For Use With/Related ProductsDSZ, NSW, SPZ, SSZ Series Microscopes
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)26800B-518
Related Links26800, 26800B-518 Datasheet, Aven Distributor
26800B-518 Details Description
Related parts for 26800B-518
RECT BRIDGE GPP 25A 800V GBPC-W datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
RES 2.67K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOLDED STRIP TRACK ASSEMBLY datasheet.pdf
RES CHAS MNT 14.7 OHM 1% 20W datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 102 TYPE D 28POS datasheet.pdf
CAP CER 220PF 440VAC Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 4PIN SLD CUP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf