Eaton (formerly Cooper Bussmann) 27.6SFMSJ31.5
27.6SFMSJ31.5 picture photo
Mfg. Part Number
27.6SFMSJ31.5
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 27.6KV 31.5AMP 3" DIN
Datasheet Download
27.6SFMSJ31.5.pdf
Availability of 27.6SFMSJ31.5
QUANTITY
27.6SFMSJ31.5 Order Process
Ship out your order
Specifications of 27.6SFMSJ31.5
Internal Part NumberEIS-27.6SFMSJ31.5
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)27.6SFMSJ31.5
Related Links27.6SF, 27.6SFMSJ31.5 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
27.6SFMSJ31.5 Details Description
Related parts for 27.6SFMSJ31.5
RELAY SSR 240VAC 8A TRIAC 4-SIP datasheet.pdf
CONN PLUG 0.8MM 100POS SMD GOLD datasheet.pdf
IC GATE NOR 1CH 2-INP SC-70-5 datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 150MHZ 165CABGA datasheet.pdf
ZFV T-BEAM LIGHT SOURCE datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 100V 10A datasheet.pdf
SGE1510-5-3500A-3600C-2500FQD datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 3W SMB datasheet.pdf
IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES SMD 95.3K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS datasheet.pdf