ITT Cannon, LLC 27914-22T9
27914-22T9 picture photo
Mfg. Part Number
27914-22T9
Brief Description
IR CON 12 PIN CRIMP 2.5MM T9
Datasheet Download
27914-22T9.pdf
Availability of 27914-22T9
QUANTITY
27914-22T9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 27914-22T9
Internal Part NumberEIS-27914-22T9
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)27914-22T9
Related Links27914, 27914-22T9 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
27914-22T9 Details Description
Related parts for 27914-22T9
RES SMD 121K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS R/A TIN .100 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 200MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 910K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
POT 50K OHM 0.08W CARBON LINEAR datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 570MA 1.35 OHM datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 55NS SB48 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf