Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-26ZNU7-10PA
2M801-007-26ZNU7-10PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-26ZNU7-10PA
Brief Description
M801 10C 10#23 PIN PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-26ZNU7-10PA.pdf
Availability of 2M801-007-26ZNU7-10PA
QUANTITY
2M801-007-26ZNU7-10PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-26ZNU7-10PA
Internal Part NumberEIS-2M801-007-26ZNU7-10PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-26ZNU7-10PA
Related Links2M801-007-, 2M801-007-26ZNU7-10PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-007-26ZNU7-10PA Details Description
Related parts for 2M801-007-26ZNU7-10PA
DIODE MODULE 1.4KV 190A Y4-M6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
RND SPACER 0.028" NYLON 14.22MM datasheet.pdf
HS HERMETICALLY SEALED BASIC SW datasheet.pdf
RES 600K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.5M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 4A 24.5 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 54POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
LENS 5MM SQUARE STANDARD HEIGHT datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 10POS SMT 7MM datasheet.pdf