Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26ZNU10-5SA
2M801-008-26ZNU10-5SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26ZNU10-5SA
Brief Description
M801 5C 5#16 SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-26ZNU10-5SA.pdf
Availability of 2M801-008-26ZNU10-5SA
QUANTITY
2M801-008-26ZNU10-5SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26ZNU10-5SA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26ZNU10-5SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26ZNU10-5SA
Related Links2M801-008-, 2M801-008-26ZNU10-5SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-26ZNU10-5SA Details Description
Related parts for 2M801-008-26ZNU10-5SA
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
IC LATCH OCTAL D-TYPE 20-SOIC datasheet.pdf
CONN POWER JACK 2.1X5.5MM SMD datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 100V 2A TO220AB datasheet.pdf
IC ADC 8BIT LP 20-SSOP datasheet.pdf
IC COMPARATOR OD 16-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 127 TYPED 32POS datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
NTC THERMISTOR G540 /230 K/H 3% datasheet.pdf