Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-02M7-10PA
2M801-009-02M7-10PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-02M7-10PA
Brief Description
M801 10C 10#23 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-02M7-10PA.pdf
Availability of 2M801-009-02M7-10PA
QUANTITY
2M801-009-02M7-10PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-02M7-10PA
Internal Part NumberEIS-2M801-009-02M7-10PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-02M7-10PA
Related Links2M801-009, 2M801-009-02M7-10PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-009-02M7-10PA Details Description
Related parts for 2M801-009-02M7-10PA
SWITCH PUSHWHEEL BCD DEC 0-9 BLK datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
RES 1.0 OHM 20W 5% WW RAD datasheet.pdf
OSC XO 20.25MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.33K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
RES SMD 2.61K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
IC TXRX MULTIPROTOCOL HS 100LQFP datasheet.pdf
KPT 6C 6#20 PIN RECP datasheet.pdf
CAP CER 11PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf