Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-01M9-200SA
2M801-010-01M9-200SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-01M9-200SA
Brief Description
M801 6C 4#23 2#16 SKT REC THRD
Datasheet Download
2M801-010-01M9-200SA.pdf
Availability of 2M801-010-01M9-200SA
QUANTITY
2M801-010-01M9-200SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-01M9-200SA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-01M9-200SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-01M9-200SA
Related Links2M801-010-, 2M801-010-01M9-200SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-010-01M9-200SA Details Description
Related parts for 2M801-010-01M9-200SA
IC OPAMP VFB 290MHZ 8MSOP datasheet.pdf
JUMPER-H2730TR/C2016W/X 12" datasheet.pdf
RES SMD 14K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100 WW datasheet.pdf
1-OFF-2 datasheet.pdf
CHOKE COM MODE 2 X 9UH 3.5A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES SMD 46.4 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf