Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-01ZNU13-201SA
2M801-010-01ZNU13-201SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-01ZNU13-201SA
Brief Description
M801 12C MIXED SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-01ZNU13-201SA.pdf
Availability of 2M801-010-01ZNU13-201SA
QUANTITY
2M801-010-01ZNU13-201SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-01ZNU13-201SA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-01ZNU13-201SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-01ZNU13-201SA
2M801-010-01ZNU13-201SA Details Description
Related parts for 2M801-010-01ZNU13-201SA
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 120PF 100V NP0 1825 datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 124 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 1.84M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 46.4 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC AXIAL datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W datasheet.pdf