Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-02NF6-7PA
2M801-010-02NF6-7PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-02NF6-7PA
Brief Description
M801 7C 7#23 PIN RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-02NF6-7PA.pdf
Availability of 2M801-010-02NF6-7PA
QUANTITY
2M801-010-02NF6-7PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-02NF6-7PA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-02NF6-7PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-02NF6-7PA
Related Links2M801-010, 2M801-010-02NF6-7PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-010-02NF6-7PA Details Description
Related parts for 2M801-010-02NF6-7PA
CONN RCPT 10POS DL .050 VERT SMD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
M-SRS 59P RCPT ASY,SPCL LF datasheet.pdf
IC FPGA 612 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS R/A 68POS SMD datasheet.pdf
CAP POLYMER 39UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
RES 1K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
2.00MM PITCH SIL VERT 2.4MM PC datasheet.pdf