Amphenol Aerospace Operations 2M804-003-00ZNU7-10P
2M804-003-00ZNU7-10P picture photo
Mfg. Part Number
2M804-003-00ZNU7-10P
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
M804 10C 10#23 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M804-003-00ZNU7-10P.pdf
Availability of 2M804-003-00ZNU7-10P
QUANTITY
2M804-003-00ZNU7-10P Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-003-00ZNU7-10P
Internal Part NumberEIS-2M804-003-00ZNU7-10P
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-003-00ZNU7-10P
Related Links2M804-003-, 2M804-003-00ZNU7-10P Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-003-00ZNU7-10P Details Description
Related parts for 2M804-003-00ZNU7-10P
IDC CABLE - MDM20H/MC20G/X datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP FILM 600UF 10% 800VDC SCREW datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 8A SYNC 26DFN datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC INC KEY OS 1.5KW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
RES 698 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 58POS 0.100 SMD datasheet.pdf